ציפי ליבנה | BsC, MBA
מציגה את הקורס שישנה לך את החיים לתמיד:

איך להפסיק להיות משועבדת
לסוכרים ולבצקים

תוך 8 שבועות, והפעם לתמיד!

קורס דיגיטלי מהפכני ומבוסס מדע,
שייקח אותך יד ביד
לעבר משקל בריא וראש חופשי!

נגן וידאו

*הקורס מועבר בלשון נקבה אך מתאים לשני המינים

איך אפשר לוותר על הסוכר?

יש לך הרגשה שהאוכל שולט בך?

כמה פעמים החלטת שזהו זה, היום מתחילים דיאטה?
בהתחלה זה באמת עבד, הצלחת לרדת במשקל, אכלת פחות דברים מזיקים והרגשת הרבה יותר טוב.
ואז... אחרי זמן מה המתוקים והנשנושים חוזרים, המשקל עולה בחזרה, ואיתו מגיעות תחושות האשמה והנפיחות בבטן 🙁


החדשות הטובות הן - שיש לזה סיבה מדעית, ושזו ממש לא אשמתך!
ההרגשה הזו ש-"לא מצליחים להתאפק" היא תופעה שמלווה הרבה מאוד אנשים. גם אני נכשלתי שוב ושוב, וכל פעם עטפו אותי תחושת הכישלון, האכזבה והבושה.

הרי איך אפשר בלי מתוקים?!
במסגרת המחקר שלי נתקלתי במושג "אכילה ממכרת" ומשם, הכל הפך להיסטוריה...


למה זה קורה?
ישנם אנשים שאצלם המתוקים ובצקים לא "סוגרים את הפינה" ומספקים את החשק, אלא בדיוק ההיפך - המוח מפתח תלות במתוק ובג'אנק פוד ורוצה לקבל מהם עוד ועוד ועוד!
כמו עם חומרים אחרים שמפתחים בהם תלות כמו אלכוהול וסיגריות, וזה קורה גם עם הסוכר.


כוח הרצון לא רלוונטי
חייבים לטפל בבעיה של תלות של המוח בסוכר בשיטה אחרת שהיא לא הדיאטה הקלאסית.
פשוט מטפלים באיך שהמוח מתייחס למאכלים שממכרים, ואז גם בעיית ההשמנה ואחרות נפתרות מעצמן, ישר מהשורש, אחת ולתמיד.


הי, אני
ציפי ליבנה, אחות ומטפלת מוסמכת בהתמכרות לאוכל.
אני מבינה בדיוק מה עובר עליך כי הייתי שם, ובמהלך השנים פיתחתי שיטה מובנית וברורה שנקראת "שיטת י.ע.ד". כשהיעד הוא לחיות במשקל בריא ובראש חופשי.

השיטה מבוססת על מדע עדכני ועל יותר מ-10 שנות לימוד אצל המומחים המובילים בעולם בטיפול בהתמכרויות לסוכר!

כעת, עם 25 שנות נסיון כולל בתחום - אני יכולר להעיד שזה הרבה יותר קל ממה שאולי נדמה לך 💜

אזהרה:
צריכת יתר של סוכר ומזון מעובד מסכנת את הבריאות!

אם נמשיך לצרוך מזונות מעובדים עתירים בסוכרים ועמילנים - הנזק רק יגדל ויגדל, ועלול להוביל להתפתחות של השמנת יתר, סוכרת, ועוד בעיות בריאות רבות שפוגעות באיכות החיים וגם יכולות חס וחלילה לקצר את הזמן שלנו כאן.

זה הזמן להשקיע בבריאות שלך - עבורך ועבור המשפחה!

רוצה לחיות במשקל בריא
ולשמור עליו בראש חופשי?

אפשר לוותר על הסוכר ולהרגיש עם זה נפלא!

איזו הרגשה נפלאה זאת תהיה כשתוכלי להסתכל על המתוקים והמאפים המיותרים הללו מול העיניים וזה כבר לא יזיז לך?!

איך מגיע לך להרגיש?
- קלילות בבטן (במקום כבדות)
- המון אנרגיה (במקום עייפות כל הזמן)
- חוזק פיזי (במקום חולשה)
- שיפור במצב הרוח
- חיזוק מערכות הגוף

מה שאנחנו רוצות זה להיגמל מהסוכר ומהמאכלים המזיקים, יחד עם שינוי תודעתי שמוביל לקשר חדש ובריא עם האוכל.

ואז...
גם הירידה בהיקפים תגיע כתוצאה של השינוי העמוק שיקרה בתוכך

אז איך זה עובד?

הקורס הדיגיטלי שלנו מועבר אונליין. הוא מתחיל ברגע שתחליטי שהגיע הזמן  להצטרף (ועכשיו זה הזמן, אם תדחי זה כבר לא יקרה!).
עם ההצטרפות ייפתח לך לצפיה כל שבוע נושא חדש, כי חשוב להבין את השיטה שלי בסדר הנכון, וכך במשך 8 שבועות. בזמן הזה תוכלי לצפות בזמן ובמקום 
שנוחים לך.

הנושאים שמועברים בקורס:

ועוד סדרת בונוסים שלא כדאי לפספס!

סיפורי הצלחה (חלק קטן מהם):

חן ונטוררו

הורידה 18 ק"ג תוך 8 חודשים

רונית

הורידה 19 ק"ג וחזרה ללבוש מידות 34-36!

איריס זליאט
השתחררה מ 16 קילו "בא-לי" זה רק מקום באינדונזיה. לא בא לי יותר

"עברתי תהליך נפלא. כשהגעתי לתוכנית היו לי המון תירוצים – סגר, קורונה, גיל מעבר. אני אישה שכלפי הסביבה תמיד הייתי חזקה אבל שמתי את עצמי במקום האחרון. התוכנית של ציפי פתחה לי את הראש והביאה אותי למקום שלא הייתי בו אף פעם - שאני נגשת לנושא של אכילה בריאה ממקום של מסוגלות. אם היו אומרים לי שלא אפתח את המקרר 700 פעם ביום בשביל לקחת עוד ענב ועוד אגוז ועוד נשנוש, לא הייתי מאמינה. הייתי בבאסה מתמדת מעצמי וגם מתעגלת כל פעם ואז עושה דיאטה, וזה לא היה מחזיק לאורך זמן. בכל הדיאטות שעשיתי לא באמת הרגשתי שאני מסוגלת לעמוד בזה לאורך זמן. הפעם, זה אחרת. עם התוכנית של ציפי מתוקים לא מגרים אותי אפילו. מגישים לידי לחם ומנות אחרונות וזה לא מדבר אלי. אני ודעת שאני אוכלת טוב, ואני יודעת איך להתנהל וזה לא קשה לי בכלל. מחמיאים לי כל הזמן שירדתי במשקל. טוב לי עם איך שאני נראית. אני מרגישה שאני חזקה מה שאף פעם לא הרגשתי סביב האוכל. תודה רבה לך ציפי!"
אסנת ביטון
השתחררה מ 16 קילו "לא היה לי קשה לעזוב את הקמחים ואת הסוכר

"כשחברה המליצה על התוכנית ועלייך באתי כי רציתי לרדת במשקל. נכון שרמות הסוכר גם עלו בגלל שעליתי 10 ק"ג במשקל, אבל בעיקר רציתי לרדת. אבל לא ידעתי למה אני נכנסת. כשאת סיפרת על ראש שקט לא כל כך הבנתי. אבל, אחרי זמן קצר התחלתי לחוות חוויה חדשה. שהגוף נהיה רגוע וכשהוף רגוע שקט ולא מבקש אוכל ולא מבקש מתוק. בזכות התוכנית, לא היה לי קשה בכלל להתרגל. אני באופן טבעי אוכלת הרבה פחות ולא היה לי קשה לעזוב את הקמחים ואת הסוכר. אחרי שבועות הרגשתי שהכול אצלי עובד בהרמוניה והאוכל הפסיק להיות מוטיב. אני אוכלת רק כשאני רעבה ואני מוצאת את עצמי בוחרת דברים בריאים וזה לא קשה! גם הטעמים השתנו ואוכל בריא הוא זה שהכי טעים לי. מה שמדהים בשבילי זה לחוות את הרוגע בראש והידיעה שאני נותנת לגוף שלי את מה שהוא באמת צריך ואת מה שטוב לו. ציפי, אני מודה לך מקרב לב, גרמת לי לשינוי מאוד גדול. תמיד רק רציתי לרדת במשקל והייתי משועבדת למשקל ולקילוגרמים שעליתי וירדתי. בפעם הראשונה בחיים שלי הציר הזה של משקל ואיך אני נראית זז הצידה והעיקר נהיה הבריאות ואיכות החיים שלי. אני מקבלת המון מחמאות ואני מקבלת את עצמי ואוהבת את עצמי יותר ומרגישה שאני יפה. בזכות הסדנה הבנתי שהמשקל הוא משני – שהעניין הוא להיות בריאה וכל היתר יבוא כבונוס."
מיטל שטרית
השתחררה מ 39 קילו ושומרת על הירידה מזה שנה וחצי

"ציפי יקרה, בתחילה הייתי סקפטית מאוד ואמרתי לעצמי מה תוכלי ללמד אותי או לתרום לי משהו שאני לא יודעת. כמובן, שעשיתי את כל סוגי הדיאטות למיניהם ( כולל כדורים, טיפות וכו.... ). מהרגע הראשון ידעתי שאיתך זה יצליח כיון שאת לא "מוכרת" דיאטות ומה שאת עושה ומלמדת זה לא דיאטה זה ממש שינוי אורך חיים. ברגע שהתודעה והמוח מבינים שזה לא דיאטה - הדרך להצלחה הולכת חלקה ובטוחה. אז, כבר חלפה שנה מאז שהתחלתי אצלך את הסדנא ואני 37 קילו פחות...לכל המעוניינות לשינוי אורך החיים זה רק עם ציפי ליבנה. בזכותך שיניתי את אורך חיי, תודה"
אליענה יהודה
"מתנה ענקית שתלווה אותי כל חיי!"

"ציפי, פתחת לי שער לבריאות, לחיוניות ולקלילות. בזכות הלמידה המעמיקה איתך, הידע העצום שלך, ויותר מכל - האישיות הקורנת, האנושיות וההומור, אני מרגישה שמצאתי דרך יציבה שתחזיק הלאה לאורח חיים בריא ומדויק עבורי. ללא ספק מתנה ענקית שתלווה אותי כל חיי! תודה!!!"
הדס ברוכין
"השתחררה מ 28 ק"ג "הגוף שלי הגיב מהר והעניק לי בונוסים גדולים על כך שהיטבתי עמו"

"ציפי יקרה מאד, מבקשת לסכם חצי שנה של קשר עמך ועם הידע המדוייק והמדעי שאת אוצרת בתוכך ומעבירה במקצועיות רגישות ואהבה גדולה את שליחותך. הגעתי לאחר שנואשתי מעצמי ומשיטות ההרזיה אותן ניסיתי. לפני שנים למדתי שאני מכורה לאכילת סוכרים ועמילנים. הפגישות הראשונות היו מדעיות מחד ובהירות לחלוטין מאידך…. בדרכך המיוחדת לא רק שלא האשמת אותנו אלא שפשוט חיזקת אותנו ואת עוצמותיינו, וכך הסרת רגשי אשמה שהם אם כל חטאת. התחלנו אתהניקוי הביוכימי והגוף שלי הגיב מהר והעניק לי בונוסים גדולים על כך שהייטבתי עמו. האכילה הפכה למשנית, לאורך חיים נורמליים. למדתי לשוחח עם המוח הזוקף מדי פעם ראשו.. יודעת שעוד ארוכה דרכי (מאמינה שגם בזכות שיטתך, ארוכים וטובים יהיו ימי), בדרך ההולכת מהתמכרות קשה לחיים פנויים ממנה. מכירה ומוקירה את החיים בגמילה ובטוחה שאדבוק בה דבר שאני עושה רוב זמני בזכות! תבורכי ציפי על הידע האמונה בו ובאנשים הלומדים ממך !!המשיכי והפיצי את הידע בכל מסגרת. ידע הוא כוח להביא אושר, אנרגיה חיובית להדלקת אור!"
סיגל ש.
"זה שינוי באיכות חיים ולא רק המס' שעל המשקל"

"לחיות במשקל בריא ובראש חופשי- כאחת ששנים עולה ויורדת במשקל וכאחת שהשתתפה וניסתה לא מעט דיאטות, סדנאות וקבוצות- הסלוגן הזה נשמע to good to be truth ועדיין מושך או לפחות מסקרן, ננסה גם את זה מה יכול להיות? במפגש הראשון כבר יוצאים נלהבים, הן מהמנחה והן מהתוכן- זה לא אני, אני לא חלשה או לא מצליחה, זה תהליך ביוכימי אצלי במוח!! אני מאלו שמכורות וצריכות לעבור תהליך!! ממשיכים בסדנא ורואים עד כמה הכל נכון, עד כמה זה עובד עלי ושכמוני, הכל באוירה מכילה, מבינה, מתקדמים צעד אחר צעד ואז יש את השקט, הראש החופשי, בלי חישובים ומס' קלוריות, פשוט יודעת מה מותר ומה לא ואפילו לא מתגרה ממה שבעבר לא עמדתי בפניו. המשקל אמנם משני לפי המנחה אבל גם זה בסוף מגיע ובהדרגה מגיעים גם לזה, למשקל הרצוי או לפחות בדרך לשם- 8 מפגשים הסתיימו וכבר ירדתי 5 ק"ג!! ופרט למשקל התחושה היא טובה, הקלה בתפיחות שתמיד הייתה, קלות בתנועה והרגשה טובה עם עצמי ואיך שאני נראית. תודה ציפי, אמשיך במפגשי התחזוקה וגם במעידה אקום, אנער את האבק ואמשיך כי זה שינוי באיכות חיים ולא רק המס' שעל המשקל"
בת שבע
"אני חוגגת את הגוף שלי עם 12 ק"ג פחות, אני נהנית מכל רגע"

"לפני שבאתי לסדנה הייתי כבר ממש מיואשת מהמשקל העודף שלי. הדבר הכביד עליי מאוד תרתי משמע. לא כל כך הבנתי מה יהיה בסדנה אבל ידעתי שאני חייבת לעזור לעצמי במיידי אחרת אתייאש לגמרי..הגעתי למצב שאכלתי בכל הזדמנות ולא משנה מה. ממש דאגתי לעצמי "לאן זה עומד להדרדר". חשבתי שאגיע לסדנה ויהיו הרצאות ומעקב משקל כמו בשאר הסדנאות המוכרות. בפועל קבלתי דברים אחרים לגמרי . קבלתי לימוד מעמיק מאוד על מה שקורה לנו בגוף. מה מוביל אותנו למצב זה ומי הם המנגנונים שאחראים על האכילה הכפייתית והממכרת. למדתי לקרא לדברים בשמם. לא התעסקנו בקלוריות ושקילה אלא באוייבים האמיתיים. אני עצמי נכנסתי לתהליך מיד. הפסקתי קמח וסוכר ואמרתי לעצמי "או שאלך עם זה מיד או שאמשיך לרמות את עצמי." היום אני ממשיכה את התהליך ,בלי קמח וסוכר. עם פרי פעמיים בשבוע ובלי שום פחמימה. זה לא חסר לי בכלל . שידרגתי את היצירתיות שלי בבישול ובסלטים. אני חוגגת את הגוף שלי עם 12 ק"ג פחות .אני נהנית מכל רגע, מקבלת הרבה תמיכה מהמשפחה ומשלבת ספורט בתבונה. אני צריכה לשנן את החומר הכתוב ולהמשיך בתהליך. אני חייבת לך חלק גדול מהאושר שאני חווה עכשיו. המון תודה"
אתי כברה
השתחררה מ 10 ק"ג "בזכות הסדנה אני משוחררת ממחשבות על אוכל ולא רעבה"

"הרווחתי מהסדנה: ידע והרבה , בזכות הסדנה הבנתי איך מה שאנו מכניסים לפה משפיע על התהליכים בגוף בצורה מדעית ומוכחת ע"י ניסוי עצמי, הבנתי למה כל מה שעשיתי קודם לא עבד. כי לא הורדתי את הסוכר והפחמימות רק צמצמתי כמויות וזה לא עבד. כל הזמן הייתי רעבה. בזכות הסדנה אני משוחררת ממחשבות על אוכל ולא רעבה, אני הורדתי 10 קילו בלי להרגיש רע , אני יותר אנרגטית ומאושרת"
מ.ס
"למדתי המון על עצמי ועל היכולת שלי לשלוט באוכל!"

"ציפי יקרה, תודה רבה על סדנה משמעותית מאווד! נעים לשמוע אותך ואת האור שקורן ממך בזמן הסדנה. התחושה שאת נותנת שכל אחת חשובה לך ושהשינוי הוא מדאגה אמיתית לבריאותינו."
סמדר
השתחררה מ 15 ק"ג. "קרש קפיצה לעבר הגשמה מוחלטת של גוף בריא, גאה ולבוש לטעמי"

"לפני הסדנה הייתי מיואשת. במהלך הסדנה זרמתי משלב לשלב בטבעיות, הכל הגיע בזמנו. בעקבות התהליך הצלחתי לרדת עד סוף הסדנה כמעט 10 קילו ששנים לא ירדו והפעם נשרו, למרות שזאת רק ההתחלה זאת אחלה התחלה בעבורי, קרש קפיצה לעבר הגשמה מוחלטת של גוף בריא, גאה, ולבוש לטעמי."

ד"ר דינה אייזן​

מומחית ברפואת משפחה
מייסדת קידום בריאות אופטימית

"ומי אשר לב לו הצמא לאור!
ציפי ליבנה היא חברה טובה שאני עוקבת הרבה שנים על פועלה המבורך לעזור לרדת במשקל בצורה נבונה ולתמיד! ציפי מעבירה סדנאות משנות חיים
ואם אתם יודעים מהי "תזונה נכונה"
אבל לא מצליחים לשמר עליו למרות שאתם רוצים
זאת הסדנה שתשנה את חייכם.
הסדנה "משקל בריא וראש חופשי" מביאה גישה אחרת לכל הנושא של השמנה וירידה במשקל.
ממליצה בחום ומוקירה תודה לציפי שכיוונה את דרכי להחלמה!"

ד"ר מריאלה גלאנט

מומחית באנדוקרינולוגיה
מנהלת מרכז גלאנט לטיפול בסוכרת

"לפעמים הקשר עם האוכל יכול להיות עמוק ומורכב, מה שמקשה על אנשים להצמד לתזונה שתעזור להם להיות בריאים.
לציפי יש את הכלים כדי להפוך את השינוי הזה לאפשרי גם עבור
המקרים הקשים ביותר.
ממליצה בחום!"

 

סופי אוריה בנימין

פסיכותרפיסטית
מרצה באוניברסיטת חיפה

"תענוג אמיתי עבורי
להמליץ על ציפי ליבנה, אחרי שנים של היכרות אישית ומקצועית.
ציפי הינה אשת מקצוע לעילא ולעילא – עשירה בידע ומתעדכנת במחקרים העדכניים ביותר, תכליתית, אמפאטית, אנושית, נותנת שירות איכותי ומקצועי ללא פשרות, אחראית ונגישה.
ממליצה חמות! "

Bitten Jonsson​

אחות, מומחית להתמכרות לאוכל
ומנהלת Bittens Addiction שוודיה

" ציפי מטפלת מקצועית ביותר
בהתמכרות לאוכל, עם הרבה שנות ניסיון
ו"ארגז כלים" יוצא מן הכלל שיכול לעזור לכם.
אני ממליצה בחום."

Dr. Vera Tarman

מומחית ברפואת התמכרות, מנהלת מרכז
לטיפול בהתמכרות לסמים ואלכוהול הגדול בקנדה

"כאחת המטפלות המקצועיות הראשונות להתמכרות לאוכל בישראל ובתחום כולו, ציפי היא הדבר האמיתי. קיימים הרבה יועצים שיכולים לעזור לאנשים עם הפרעות אכילה אך מעטים שבאמת עובדים עם מודל טיפולי של התמכרות לאוכל. ציפי בעלת ידע רחב בנושא של התמכרות לאוכל, האבחון, הטיפול והכלים שיעזרו לכם לאהוב את האוכל שלכם, לרדת במשקל וגם לחיות בשלווה לטווח ארוך בכל הנוגע לאוכל.
אם התלמידה רוצה, המורה הזאת מוכנה! "

ובפייסבוק ?

מי אני?

נעים מאוד, קוראים לי ציפי ליבנה.
ומאז שאני זוכרת את עצמי, הייתי מכורה לממתקים וחטיפים.
לא יכולתי לראות ממתק בצד ולא לאכול אותו!

בתור אחות במקצועי, ידעתי בדיוק מה צריך ונכון לאכול... אבל כמה שניסיתי, לא הצלחתי ליישם את זה על עצמי.

ניסיתי שיטות רבות והוצאתי לא מעט כסף כדי לרדת במשקל– דיאטות, טיפול נפשי, רפואה משלימה, חדרי כושר ועוד.. חלק מהניסיונות עזרו לזמן מוגבל, חלק לא עזרו בכלל. נכשלתי שוב ושוב בדבר שרציתי יותר מכל – לרדת במשקל.

הרגשתי כמו כישלון מוחלט, הייתי מתוסכלת לחלוטין והגעתי לנקודת השפל בה הרגליים כבר כאבו, והרופאה נזפה בי שאני חייבת לרדת במשקל! (נשקלתי אז מעל 80 קילו בגובה 1.55).

ודווקא אז כשחשבתי שאין לי סיכוי לנצח בקרב הזה – נתקלתי במושג "התמכרות לאוכל".

מיד הזדהיתי והבנתי שזאת אני! אני התמכרתי למתוקים ובצקים כמו שאחרים מתמכרים למשקאות חריפים, להימורים ולסיגריות. לא הייתי חלשת אופי, פשוט סבלתי מבעיה שמשותפת לאנשים רבים.

ברגע שהבנתי מה הבעיה, טיפלתי בה בצורה הנכונה. הלכתי לקבוצת תמיכה לאכילה כפייתית – וזה עבד! הצלחתי להיגמל מהסוכר ומהקמח.

מאז ירדתי 15 ק"ג ואני שומרת על אותה המידה בבגדים כבר שנים רבות. מאישה שחיה בתסכול מתמיד, הפכתי לאישה שאוכלת בשפיות ואוהבת את עצמה ואת גופה.

ומשם הכל היסטוריה.

אחרי שאני הצלחתי לעשות את השינוי הזה עבורי, התחלתי להוביל ולעזור לאנשים אחרים גם לעשות את השינוי שאני עברתי! הבנתי שזה הייעוד שלי, והיום כבר הובלתי המון נשים וגברים להשתחרר ולצאת מהמאבק בדיאטות, משקל והרגלי אכילה מזיקים.

למה ללמוד דווקא בקורס הזה?

בניגוד למקובל, אצלי לא תקבלי תוכנית דיאטה קלאסית.

אני עוזרת לאנשים לא רק להשתחרר מהכמיהות והרגלי האוכל שמזיקים לבריאות, אלא גם מתחושת הבושה וחוויות הכישלון שהם עברו (כי זה באמת לא אשמתם).

חשוב להבין שצריך לטפל גם בצד הפיזי וגם בצד התודעתי/נפשי - וזה מה שאני עושה.

חשוב להבין שאין קסמים ואין כדורי פלא - הכל מבוסס מדע ומחקרים, ובקורס תוכלי להתאים את התוכנית אלייך אישית ולקחת את זה לכל החיים.

והכי חשוב – אני עברתי את התהליך הזה בעצמי, ככה שאני יודעת בדיוק מה את עוברת.

מה ההכשרות שלי?

 • אחות מוסמכת
 • תואר ראשון בסיעוד (בהצטיינות) מאוניברסיטת חיפה.
 • תואר שני Executive MBA מאוניברסיטת חיפה.
 • הסמכה של European Certification Board כיועצת להתמכרות לאוכל.
 • הראשונה בישראל לקבל הסמכה בכלי אמדן עומק להתמכרות לסוכר SUGAR® מטעם ADDIS
 • בוגרת הכשרה של הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול בשיטת 12 צעדים.
 • חברה בחברה לחקר וטיפול בהשמנת יתר של ההסתדרות הרפואית.
 • חברה בחברה הישראלית לרפואה וטיפול בהתמכרויות של ההסתדרות הרפואית (אילסם)
 • חברה במועצת המנהלים של העמותה הבינלאומית: The Food Addiction Institute.
 • אחת המייסדות ומנהלת שותפה של קבוצת העבודה הבינלאומית הראשונה של מטפלים מקצועיים בהתמכרות לאוכל Food Addiction Professionals Network

שאלות?

כן!
אני יודעת טוב מאוד מהו הערך ומהי איכות הידע שמועבר בקורס, ואיך הוא באמת יכול לעזור.

ולכן, כדי להשפיע ככל שאוכל לטובה על חייהן של נשים אחרות - החלטתי לתת '100% אחריות לשביעות רצון' כך שאם אינך מרוצה מהרכישה (מכל סיבה שהיא) - אפשר לקבל החזר כספי מלא. רק צריך לפנות אלי בכל דרך שתבחרי תוך 10 ימים מההתחלה. אבל אני בטוחה שזה לא יקרה כי אין מחיר לבריאות ולתחושה הנהדרת שתקבלי 🙂

בהתחלה אפילו אבקש ממך לא להרבות בפעילות גופנית. אבל כמובן בהמשך - אחרי התקופה הראשונית, אני ממליצה על פעילות גופנית קבועה, ולרוב הרצון הטבעי לעסוק בפעילות גופנית חוזר לתיקונו. בכל מקרה זה לא חובה כדי לרדת במשקל.

התוכנית שלי ייחודית בעיקר בגלל שהיא מתבססת על 'שיטת יעד' המיוחדת, ומכמה סיבות נוספות:

 1. תקבלי תכנית אכילה משביעה וטעימה שאפשר להתאים לצרכים האישיים, ולא "שבלונה".
 2. ההכנה וההסברים המקצועיים בתקופת הגמילה נותנים את כל הסיכויים להצליח ולעבור את האתגרים שיש בתקופה זו.
 3. בקורס ניתן "ארגז כלים" שלם שיצייד אותך להמשך הדרך.
 4. נעבור תהליך ייחודי ומשנה חיים של שינוי תפיסה ותודעה אשר מאפשר לאמץ הרגלי אכילה בריאים כדרך חיים לאורך זמן, ולחיות במשקל בריא וראש חופשי.
 5. אפשר גם להצטרף לקבוצת פייסבוק סודית בה ניתנת תמיכה נוספת ומענה לשאלות.

כן, והתפריט בנוי כך שאפשר להתאים אותו לצרכים האישיים שלך.

אנחנו לא סופרות קלוריות ולא נשקלות בפגישות. יש הנחיות ותוכנית אכילה בסיסיות שבעזרתה תלמדי לגוון לפי הטעמים וסגנון החיים שלך. במידה ויש צרכים מיוחדים כמו סוכרת, הריון, הנקה ומצבים מיוחדים אחרים, רצוי להתייעץ עם גורם רפואי ו/או דיאטנית.

כן! אורך הסדנה הזאת בהחלט מספיק כדי לקבל את המידע והכלים שאת צריכה כדי לחיות חופשיה מהשעבוד למתוקים ובצקים.

יחד עם זאת, ניתן להצטרף לאחת התוכניות האחרות של ציפי ולקבל הנחה מיוחדת של "בוגרת תוכנית".

בדומה לגמילה מחומרים אחרים, זה אפשרי. למרות שזה ממש לא מחייב, לפעמים יכול לקרות שיש מעידה או נפילה.  בניגוד לתוכניות אחרות, אנחנו לא מתעלמות מהנושא הזה אלא להיפך. אחת ההתמקדויות הייחודיות בסדנה זו היא תוכנית מובנית למניעת נפילות. עם ההתמדה, תמיכה והכלים הנכונים תוכלי להתמודד עם מעידה או נפילה אם היא תקרה מבלי להתרסק ולחזור לדפוסים הישנים. בסדנה תלמדי שאת לא חייבת להיות מושלמת כדי להצליח.

האם שאלת את עצמך מה האלטרנטיבה?

אני מניחה שברור לך שגמילה מכל דבר שתלויים בו דורשת מחויבות לתהליך ונכונות לצאת מאזור הנוחות. זה נכון גם לגבי הסוכר. יחד עם זאת, האם החיים שלך בהקשר לאוכל באמת "קלים" עכשיו? האם לא קשה להיות בהשמנה? אם יש לך בעיות בריאות בגלל דפוסי אכילה הרסניים? זה לא קשה ומפחיד? האם להרגיש עייפה ועצבנית ולחשוב על אוכל כל היום זה לא קשה?

הגמילה מסוכר דורשת ויתור מסויים כמו כל דבר בחיים, אבל הטעם של חיי חופש באוכל עושה את הכל שווה. ההרגשה הנפלאה של קלילות, שליטה ומסוגלות שמגיעה בעקבות השחרור מהשעבוד למתוקים ובצקים נותנת טעם לחיים שאף עוגה אינה משתווה לה.

בסדנה "משקל בריא וראש חופשי" אנחנו עובדות לפי הגישה של תזונה מותאמת אישית. אין שיטת תזונה אחת שמתאימה לכולם ואחרי תקופת ניקיון ראשוני מסוכר וקמח אני אלמד אותך איך לזהות מה הם המאכלים הנכונים עבורך, בלי השוואות ובלי להשתגע אחרי שיטות תזונה קיצוניות. בסדנה תקבלי תפריט מגוון ועשיר בהתאם לטעמים וסגנון החיים שלך.

זהו מיתוס שתעשיית המזון מאוד רוצה שנאמין בה אבל למען האמת ההיפך הוא הנכון! איך שאנחנו אוכלים היום זה קיצוני. שיעורי ההשמנה ומחלות שנגרמות בגלל המזון שלנו מדברים בעד עצמם. בני אדם לא אכלו כמו שאוכלים היום בכל ההיסטוריה שלנו עד לפני כ 80 שנה. בסדנה תלמדי לחזור לאכול את המזונות שבני אדם נועדו לאכול אותם, לפי התאמה אישית שלך, ותרגישי את ההבדל בחיוניות, בבריאות וגם בבגדים. 

כמה זה עולה ואיך מתחילים?

 • כמה שווה לך לחיות בגוף בריא ובראש חופשי?
 • כמה חשוב לך לקחת את השליטה בחזרה על מה לאכול ומתי?
 • כמה שווה לך בטחון עצמי ובריאות טובה?
 • כמה היית משלמת על Boost של אנרגיה וחיוכים כל יום?
 • כמה את רוצה להוות דוגמה לסביבה ולילדים?

האמת היא שלדברים האלה אין מחיר...

הביני, בקורס הזה נעבור תהליך שינוי אמיתי, נטפל סוף סוף בבעיה האמיתית - ההתמכרות לסוכר, ולא בסימפטומים (משקל, חיטוב, בריאות וכו').

השינוי הזה יוביל לשחרור ממחשבות על אוכל, לאימוץ חיים בריאים ונכונים, ולתוצאות יפות!

מחיר הקורס הייחודי הזה הוא

870

מבצע ל-20 הנרשמות הקרובות:

3 * 160 ₪ (480) בלבד!

ותעברי שינוי אמיתי, שעובד טוב, מחזיק לתמיד, ושישפיע על כל תחומי החיים!
(עם 100% אחריות)


לא צריך להוציא אלפי שקלים בשביל
מהפך בהרגלי התזונה!

[הרשמה מהירה ומאובטחת, מדי תקבלי גישה לשיעורים הראשונים, באחריות מלאה]

100% אחריות ברזל לשביעות רצון מלאה

אני יודעת טוב מאוד מהו הערך ומהי איכות הידע שמועבר בקורס. איך הוא כבר עזר למאות נשים בעבר, ואיך הוא יכול לעזור גם לך.

ולכן קיבלת 100% אחריות לשביעות רצון, כך שאם לא תהיי מרוצה לגמרי מהרכישה (מכל סיבה) - תוכלי לקבל החזר כספי מלא ללא שאלות. רק צריך לפנות אלי בכל דרך תוך 10 ימים מההתחלה.
חשוב להגיד שאחריות זו ניתנת בלב שלם ובבטחון  מלא, ושהסיכוי שתבקשי אותה נמוך מאוד כי אין מחיר לבריאות ולתחושה הנהדרת שתקבלי, בדיוק כמו רבות לפנייך 💚

מה יקרה אחרי שארשם?

 1. מיד לאחר ההרשמה (בכפתור הירוק כאן מעלי) - ייפתחו בפנייך חומרי הקורס, ותועברי מיד לצפיה בשיעור הראשון של השבוע הראשון (אל דאגה - ניתן גם לצפות אח"כ).

 2. אשלח לך הסבר במייל + הזמנה לקבוצת הפייסבוק הסודית לתמיכה קבוצתית ומידע נוסף.

 3. יתחיל פרק חדש, אמיתי, בריא ויפה - בחיים שלך 💜

*הקורס מועבר בלשון נקבה אך מתאים לשני המינים

יש לך עוד שאלה לפני ההרשמה?

אפשר גם לשלוח הודעה מכאן:

ובנימה אישית... (מסר ממני - ציפי)

אני יודעת מה אולי עובר לך בראש עכשיו, שבטח 'תצטרכי להישאר רעבה', או 'שאין דבר כזה גמילה ממתוקים בלי להתבאס על החיים', או שאגיד לך לרוץ כל יום 5 ק"מ 😵‍💫

אז לא! כלומר כן - כן אפשר, אפשר להיגמל מההתמכרות המסוכנת הזו למתוקים, ואפשר לעשות את זה בלי לעשות כושר כל היום, כשאת שבעה, מאושרת, וכיף לך מהחיים.

ככה זה כשאת יודעת בדיוק מה טוב ומה לא, והחלק הכי חשוב - החלק של ה-'לא' - כבר לא ישלוט בך!
כי זה מה שנעשה ממש בקרוב - נשנה את המשיכה האוטומטית של המוח שלך למתוק, פשוט ננטרל אותה, והוא לא יחפש אותו יותר בשביל להרגיש מאושר.

והתוצאות שיבואו... הן תמיד מגיעות, יגרמו לך להתחזק ולהאמין בדרך אחרי שתתחילי אותה. אם זו שלוות הנפש, רמות אנרגיה שלא דמיינת, עור הפנים הקורן, ההיקפים שמשתנים... והמבטים של החברות 🙂

אני אחראית רק להראות לך את הדרך! ואת זו שתיהני מהתוצאות.

השינוי קרוב - נתראה בשיעור הראשון בתכנית?

מחכה לך,
ציפי ליבנה

ציפי ליבנה

ולפני שתמשיכי הלאה, זה מה שכתבה לי מיכל:

שלום
קוראים לי מיכל שלזינגר, ואני רוצה להמליץ על הקורס הדיגיטלי הנהדר "שיטת היעד"!

קורס דיגיטלי מעולה לגמילה מסוכרים, ולאימוץ הרגלי תזונה בריאים ומיטיבים.

הקורס מאד נדיב בידע,
השיעורים ערוכים נהדר
הידע מאוד נגיש וברור.
קל להבנה, קל ליישום
וממש מתאים לאימוץ בחיי היומיום.

ציפי לבנה מביאה בקורס ידע רב ערך לכל אחד ואחת שחיים בעולם המערבי, שבו הסוכר וחבריו נמצאים בכל מדף בסופר, והם חלק בלתי נפרד מחיינו התזונתיים.

בקורס נחשפים לסוכר, לכל המוצרים והשמות ששם הוא מוסתר. רוכשים הבנה עמוקה על הנזקים לטווח הקצר והרחוק. וכמובן גולת הכותרת  - שיטה מובנית ומסודרת שמאפשרת גמילה לתמיד.

ממליצה בענק 🙏

תודה לך ציפי יקרה על הקורס החשוב הזה.

ציפי ליבנה

רוצה אבל מתלבטת?

אני מחוייבת לתוצאות - שלחי לי וואטסאפ עם השאלה שלך:

ההרשמה כמעט הושלמה

לאן לשלוח לך את הקישור להדרכה?

🔒 הפרטים שלך בטוחים איתנו
לעולם לא אמסור את המייל שלך לגוף שלישי או אתן לאחר לעשות בה שימוש

עבור: 

מאת: ציפי ליבנה, אחות ויועצת מוסמכת להתמכרות לאוכל. 

הנידון: הצעת סילבוס לסדנת הרגלי אכילה ואורח חיים בריאים

מטרת הסדנה: לעזור לעובדים לרכוש ידע וכלים חדשים ומעשיים לשיפור משמעותי של הרגלי האכילה על ידי שינוי תפיסה והתנהגויות שהם מעבר להורדת קלוריות והגברת פעילות גופנית. 

סדנה זו תוביל את המשתתפים ל:

 • ירידה במשקל בלי דיאטות כאסח. 
 • שיפור בבריאות הכללית ותחושה אנרגטית יותר במשך היום.
 • טיפול ללא תרופות בגורמים לבעיות כמו סוכרת, יתר לחץ דם, שומנים בדם וכבד שומני. 
 • שחרור מהמאבק בהרגלי אכילה לא בריאים.
 • שיפור משמעותי באיכות החיים ובדימוי העצמי.

אורך כל פגישה: 45 דקות + 15 דקות שאלות ודיון (הפגישות בדרך כלל אינטראקטיביות)

פגישה 1: הקדמה: 

 • לחשוב אחרת על אורח חיים בריא: מדוע לאנשים קשה כל כך לשמור על הרגלי אכילה בריאים למרות שהם יודעים מה לעשות. 
 • מה יהיה בקורס ומהן המטרות

   

פגישה 2: מדוע ההשמנה ומחלת הסוכרת הפכו למגפה. הסבר איך זה קורה שאנשים אינטליגנטיים יכולים לעשות בחירות הכי לא חכמות באוכל. 

פגישה 3: מהי "תסמונת מטבולית" הסבר עבור אנשים שלא מתמצאים ברפואה מה הכוונה כשואמרים תסמונת מטבולית, תסמונת שרוב האוכלוסייה הבוגרת סובלת ממנה. 

פגישה 4: מה בדיקות הדם מספרים לכם: הסבר פשוט ומממצא עבור לאנשים ללא רקע רפואי מהן בדיקות הדם החשובות יותר וחשובות פחות שמצביעות על הבריאות. 

פגישה 5: להגדיר מחדש מהי "תזונה נכונה" : המשתתפים ילמדו מהם ההדגשים הקריטיים בהרגלי אכילה בריאה שהם מעבר לקלוריות ופעילות גופנית. 

פגישה 6: איך לקרוא תווית מזון: איך לבחון אם מוצר בריא או לא ולדעת מתי חברות המזון מנסות לעבוד עליכם. 

פגישה 7: לאכול בתבונה באירועים מיוחדים:המשתתפים יקבלו ארגז כלים שלם  איך גם להנות במסיבות, חופשות ונסיעות לחו"ל וגם לאכול בריא ולשמור על המשקל. 

פגישה 8: סביבה תזונתית בטוחה: מה ניתן לעשות כדי לייצר סביבה תזונתית בטוחה ובריאה יותר בבית ובעבודה בלי להפוך עולמות. וסיכום

אפשרות: לעוד 2 פגישות: 

פגישה 9: אכילה רגשית: ההשפעה של הרגשות על האוכל והשפעת האוכל על הרגשות. 

פגישה 10: פגישה חווייתית: ארוחה בסגנון מיינדפולנס (קשיבות), חוויית אכילה מונחית ומיוחדת במינה. 

אשמח להיות איתכם בקשר ולהביא הצעת מחיר לסדנה ייחודית זו שיכולה לתרום רבות לרווחת העובדים. 

בברכה, ציפי 

דילוג לתוכן