המלצות וסיפורי הצלחה

טעימה קטנה ממאות בוגרי התוכנית של ציפי.
בעזרת היחס אישי והמקצועיות של התוכנית גם אתם יכולים להצטרף לסיפורי ההצלחה ולשמור על התוצאות לאורך זמן.

המלצות וסיפורי הצלחה

טעימה קטנה ממאות בוגרי התוכנית של ציפי.
​בעזרת היחס אישי והמקצועיות של התוכנית גם אתם יכולים להצטרף לסיפורי ההצלחה ולשמור על התוצאות לאורך זמן

חן ונטוררו

הורידה 18 ק"ג תוך 8 חודשים

בר קורן

"אני ממליץ לעוד אנשים לעשות את השינוי הזה!"

בלומה אוזן

השתחררה מדפוסי אכילה הרסניים שנמשכו 40 שנה!

צור קינן

"מצאתי עצמי מסוקרן משיעור לשיעור... "

רונית

הורידה 19 ק"ג וחזרה ללבוש מידות 34-36!

מארק פינק

"שמח להגיד שאני בוגר גאה של הסדנה של ציפי ליבנה"

איריס זליאט
השתחררה מ 16 קילו "בא-לי זה רק מקום באינדונזיה. לא בא לי יותר"

"עברתי תהליך נפלא. כשהגעתי לתוכנית היו לי המון תירוצים – סגר, קורונה, גיל מעבר. אני אישה שכלפי הסביבה תמיד הייתי חזקה אבל שמתי את עצמי במקום האחרון. התוכנית של ציפי פתחה לי את הראש והביאה אותי למקום שלא הייתי בו אף פעם - שאני נגשת לנושא של אכילה בריאה ממקום של מסוגלות. אם היו אומרים לי שלא אפתח את המקרר 700 פעם ביום בשביל לקחת עוד ענב ועוד אגוז ועוד נשנוש, לא הייתי מאמינה. הייתי בבאסה מתמדת מעצמי וגם מתעגלת כל פעם ואז עושה דיאטה, וזה לא היה מחזיק לאורך זמן. בכל הדיאטות שעשיתי לא באמת הרגשתי שאני מסוגלת לעמוד בזה לאורך זמן. הפעם, זה אחרת. עם התוכנית של ציפי מתוקים לא מגרים אותי אפילו. מגישים לידי לחם ומנות אחרונות וזה לא מדבר אלי. אני ודעת שאני אוכלת טוב, ואני יודעת איך להתנהל וזה לא קשה לי בכלל. מחמיאים לי כל הזמן שירדתי במשקל. טוב לי עם איך שאני נראית. אני מרגישה שאני חזקה מה שאף פעם לא הרגשתי סביב האוכל. תודה רבה לך ציפי!"
אסנת ביטון
השתחררה מ 16 קילו "לא היה לי קשה לעזוב את הקמחים ואת הסוכר

"כשחברה המליצה על התוכנית ועלייך באתי כי רציתי לרדת במשקל. נכון שרמות הסוכר גם עלו בגלל שעליתי 10 ק"ג במשקל, אבל בעיקר רציתי לרדת. אבל לא ידעתי למה אני נכנסת. כשאת סיפרת על ראש שקט לא כל כך הבנתי. אבל, אחרי זמן קצר התחלתי לחוות חוויה חדשה. שהגוף נהיה רגוע וכשהוף רגוע שקט ולא מבקש אוכל ולא מבקש מתוק. בזכות התוכנית, לא היה לי קשה בכלל להתרגל. אני באופן טבעי אוכלת הרבה פחות ולא היה לי קשה לעזוב את הקמחים ואת הסוכר. אחרי שבועות הרגשתי שהכול אצלי עובד בהרמוניה והאוכל הפסיק להיות מוטיב. אני אוכלת רק כשאני רעבה ואני מוצאת את עצמי בוחרת דברים בריאים וזה לא קשה! גם הטעמים השתנו ואוכל בריא הוא זה שהכי טעים לי. מה שמדהים בשבילי זה לחוות את הרוגע בראש והידיעה שאני נותנת לגוף שלי את מה שהוא באמת צריך ואת מה שטוב לו. ציפי, אני מודה לך מקרב לב, גרמת לי לשינוי מאוד גדול. תמיד רק רציתי לרדת במשקל והייתי משועבדת למשקל ולקילוגרמים שעליתי וירדתי. בפעם הראשונה בחיים שלי הציר הזה של משקל ואיך אני נראית זז הצידה והעיקר נהיה הבריאות ואיכות החיים שלי. אני מקבלת המון מחמאות ואני מקבלת את עצמי ואוהבת את עצמי יותר ומרגישה שאני יפה. בזכות הסדנה הבנתי שהמשקל הוא משני – שהעניין הוא להיות בריאה וכל היתר יבוא כבונוס."
מיטל שטרית
השתחררה מ 39 קילו ושומרת על הירידה מזה שנה וחצי

"ציפי יקרה, בתחילה הייתי סקפטית מאוד ואמרתי לעצמי מה תוכלי ללמד אותי או לתרום לי משהו שאני לא יודעת. כמובן, שעשיתי את כל סוגי הדיאטות למיניהם ( כולל כדורים, טיפות וכו.... ). מהרגע הראשון ידעתי שאיתך זה יצליח כיון שאת לא "מוכרת" דיאטות ומה שאת עושה ומלמדת זה לא דיאטה זה ממש שינוי אורך חיים. ברגע שהתודעה והמוח מבינים שזה לא דיאטה - הדרך להצלחה הולכת חלקה ובטוחה. אז, כבר חלפה שנה מאז שהתחלתי אצלך את הסדנא ואני 37 קילו פחות...לכל המעוניינות לשינוי אורך החיים זה רק עם ציפי ליבנה. בזכותך שיניתי את אורך חיי, תודה"
אליענה יהודה
"מתנה ענקית שתלווה אותי כל חיי!"

"ציפי, פתחת לי שער לבריאות, לחיוניות ולקלילות. בזכות הלמידה המעמיקה איתך, הידע העצום שלך, ויותר מכל - האישיות הקורנת, האנושיות וההומור, אני מרגישה שמצאתי דרך יציבה שתחזיק הלאה לאורח חיים בריא ומדויק עבורי. ללא ספק מתנה ענקית שתלווה אותי כל חיי! תודה!!!"
הדס ברוכין
"השתחררה מ 28 ק"ג "הגוף שלי הגיב מהר והעניק לי בונוסים גדולים על כך שהיטבתי עמו"

"ציפי יקרה מאד, מבקשת לסכם חצי שנה של קשר עמך ועם הידע המדוייק והמדעי שאת אוצרת בתוכך ומעבירה במקצועיות רגישות ואהבה גדולה את שליחותך. הגעתי לאחר שנואשתי מעצמי ומשיטות ההרזיה אותן ניסיתי. לפני שנים למדתי שאני מכורה לאכילת סוכרים ועמילנים. הפגישות הראשונות היו מדעיות מחד ובהירות לחלוטין מאידך…. בדרכך המיוחדת לא רק שלא האשמת אותנו אלא שפשוט חיזקת אותנו ואת עוצמותיינו, וכך הסרת רגשי אשמה שהם אם כל חטאת. התחלנו אתהניקוי הביוכימי והגוף שלי הגיב מהר והעניק לי בונוסים גדולים על כך שהייטבתי עמו. האכילה הפכה למשנית, לאורך חיים נורמליים. למדתי לשוחח עם המוח הזוקף מדי פעם ראשו.. יודעת שעוד ארוכה דרכי (מאמינה שגם בזכות שיטתך, ארוכים וטובים יהיו ימי), בדרך ההולכת מהתמכרות קשה לחיים פנויים ממנה. מכירה ומוקירה את החיים בגמילה ובטוחה שאדבוק בה דבר שאני עושה רוב זמני בזכות! תבורכי ציפי על הידע האמונה בו ובאנשים הלומדים ממך !!המשיכי והפיצי את הידע בכל מסגרת. ידע הוא כוח להביא אושר, אנרגיה חיובית להדלקת אור!"
סיגל ש.
"זה שינוי באיכות חיים ולא רק המס' שעל המשקל"

"לחיות במשקל בריא ובראש חופשי- כאחת ששנים עולה ויורדת במשקל וכאחת שהשתתפה וניסתה לא מעט דיאטות, סדנאות וקבוצות- הסלוגן הזה נשמע to good to be truth ועדיין מושך או לפחות מסקרן, ננסה גם את זה מה יכול להיות? במפגש הראשון כבר יוצאים נלהבים, הן מהמנחה והן מהתוכן- זה לא אני, אני לא חלשה או לא מצליחה, זה תהליך ביוכימי אצלי במוח!! אני מאלו שמכורות וצריכות לעבור תהליך!! ממשיכים בסדנא ורואים עד כמה הכל נכון, עד כמה זה עובד עלי ושכמוני, הכל באוירה מכילה, מבינה, מתקדמים צעד אחר צעד ואז יש את השקט, הראש החופשי, בלי חישובים ומס' קלוריות, פשוט יודעת מה מותר ומה לא ואפילו לא מתגרה ממה שבעבר לא עמדתי בפניו. המשקל אמנם משני לפי המנחה אבל גם זה בסוף מגיע ובהדרגה מגיעים גם לזה, למשקל הרצוי או לפחות בדרך לשם- 8 מפגשים הסתיימו וכבר ירדתי 5 ק"ג!! ופרט למשקל התחושה היא טובה, הקלה בתפיחות שתמיד הייתה, קלות בתנועה והרגשה טובה עם עצמי ואיך שאני נראית. תודה ציפי, אמשיך במפגשי התחזוקה וגם במעידה אקום, אנער את האבק ואמשיך כי זה שינוי באיכות חיים ולא רק המס' שעל המשקל"
בת שבע
"אני חוגגת את הגוף שלי עם 12 ק"ג פחות, אני נהנית מכל רגע"

"לפני שבאתי לסדנה הייתי כבר ממש מיואשת מהמשקל העודף שלי. הדבר הכביד עליי מאוד תרתי משמע. לא כל כך הבנתי מה יהיה בסדנה אבל ידעתי שאני חייבת לעזור לעצמי במיידי אחרת אתייאש לגמרי..הגעתי למצב שאכלתי בכל הזדמנות ולא משנה מה. ממש דאגתי לעצמי "לאן זה עומד להדרדר". חשבתי שאגיע לסדנה ויהיו הרצאות ומעקב משקל כמו בשאר הסדנאות המוכרות. בפועל קבלתי דברים אחרים לגמרי . קבלתי לימוד מעמיק מאוד על מה שקורה לנו בגוף. מה מוביל אותנו למצב זה ומי הם המנגנונים שאחראים על האכילה הכפייתית והממכרת. למדתי לקרא לדברים בשמם. לא התעסקנו בקלוריות ושקילה אלא באוייבים האמיתיים. אני עצמי נכנסתי לתהליך מיד. הפסקתי קמח וסוכר ואמרתי לעצמי "או שאלך עם זה מיד או שאמשיך לרמות את עצמי." היום אני ממשיכה את התהליך ,בלי קמח וסוכר. עם פרי פעמיים בשבוע ובלי שום פחמימה. זה לא חסר לי בכלל . שידרגתי את היצירתיות שלי בבישול ובסלטים. אני חוגגת את הגוף שלי עם 12 ק"ג פחות .אני נהנית מכל רגע, מקבלת הרבה תמיכה מהמשפחה ומשלבת ספורט בתבונה. אני צריכה לשנן את החומר הכתוב ולהמשיך בתהליך. אני חייבת לך חלק גדול מהאושר שאני חווה עכשיו. המון תודה"
אתי כברה
השתחררה מ 10 ק"ג "בזכות הסדנה אני משוחררת ממחשבות על אוכל ולא רעבה"

"הרווחתי מהסדנה: ידע והרבה , בזכות הסדנה הבנתי איך מה שאנו מכניסים לפה משפיע על התהליכים בגוף בצורה מדעית ומוכחת ע"י ניסוי עצמי, הבנתי למה כל מה שעשיתי קודם לא עבד. כי לא הורדתי את הסוכר והפחמימות רק צמצמתי כמויות וזה לא עבד. כל הזמן הייתי רעבה. בזכות הסדנה אני משוחררת ממחשבות על אוכל ולא רעבה, אני הורדתי 10 קילו בלי להרגיש רע , אני יותר אנרגטית ומאושרת"
מ.ס
"למדתי המון על עצמי ועל היכולת שלי לשלוט באוכל!"

"ציפי יקרה, תודה רבה על סדנה משמעותית מאווד! נעים לשמוע אותך ואת האור שקורן ממך בזמן הסדנה. התחושה שאת נותנת שכל אחת חשובה לך ושהשינוי הוא מדאגה אמיתית לבריאותינו."
סמדר
השתחררה מ 15 ק"ג. "קרש קפיצה לעבר הגשמה מוחלטת של גוף בריא, גאה ולבוש לטעמי"

"לפני הסדנה הייתי מיואשת. במהלך הסדנה זרמתי משלב לשלב בטבעיות, הכל הגיע בזמנו. בעקבות התהליך הצלחתי לרדת עד סוף הסדנה כמעט 10 קילו ששנים לא ירדו והפעם נשרו, למרות שזאת רק ההתחלה זאת אחלה התחלה בעבורי, קרש קפיצה לעבר הגשמה מוחלטת של גוף בריא, גאה, ולבוש לטעמי."

רוצה להצטרף לסיפורי ההצלחה?

ההרשמה כמעט הושלמה

לאן לשלוח לך את הקישור להדרכה?

🔒 הפרטים שלך בטוחים איתנו
לעולם לא אמסור את המייל שלך לגוף שלישי או אתן לאחר לעשות בה שימוש

עבור: 

מאת: ציפי ליבנה, אחות ויועצת מוסמכת להתמכרות לאוכל. 

הנידון: הצעת סילבוס לסדנת הרגלי אכילה ואורח חיים בריאים

מטרת הסדנה: לעזור לעובדים לרכוש ידע וכלים חדשים ומעשיים לשיפור משמעותי של הרגלי האכילה על ידי שינוי תפיסה והתנהגויות שהם מעבר להורדת קלוריות והגברת פעילות גופנית. 

סדנה זו תוביל את המשתתפים ל:

  • ירידה במשקל בלי דיאטות כאסח. 
  • שיפור בבריאות הכללית ותחושה אנרגטית יותר במשך היום.
  • טיפול ללא תרופות בגורמים לבעיות כמו סוכרת, יתר לחץ דם, שומנים בדם וכבד שומני. 
  • שחרור מהמאבק בהרגלי אכילה לא בריאים.
  • שיפור משמעותי באיכות החיים ובדימוי העצמי.

אורך כל פגישה: 45 דקות + 15 דקות שאלות ודיון (הפגישות בדרך כלל אינטראקטיביות)

פגישה 1: הקדמה: 

  • לחשוב אחרת על אורח חיים בריא: מדוע לאנשים קשה כל כך לשמור על הרגלי אכילה בריאים למרות שהם יודעים מה לעשות. 
  • מה יהיה בקורס ומהן המטרות

     

פגישה 2: מדוע ההשמנה ומחלת הסוכרת הפכו למגפה. הסבר איך זה קורה שאנשים אינטליגנטיים יכולים לעשות בחירות הכי לא חכמות באוכל. 

פגישה 3: מהי "תסמונת מטבולית" הסבר עבור אנשים שלא מתמצאים ברפואה מה הכוונה כשואמרים תסמונת מטבולית, תסמונת שרוב האוכלוסייה הבוגרת סובלת ממנה. 

פגישה 4: מה בדיקות הדם מספרים לכם: הסבר פשוט ומממצא עבור לאנשים ללא רקע רפואי מהן בדיקות הדם החשובות יותר וחשובות פחות שמצביעות על הבריאות. 

פגישה 5: להגדיר מחדש מהי "תזונה נכונה" : המשתתפים ילמדו מהם ההדגשים הקריטיים בהרגלי אכילה בריאה שהם מעבר לקלוריות ופעילות גופנית. 

פגישה 6: איך לקרוא תווית מזון: איך לבחון אם מוצר בריא או לא ולדעת מתי חברות המזון מנסות לעבוד עליכם. 

פגישה 7: לאכול בתבונה באירועים מיוחדים:המשתתפים יקבלו ארגז כלים שלם  איך גם להנות במסיבות, חופשות ונסיעות לחו"ל וגם לאכול בריא ולשמור על המשקל. 

פגישה 8: סביבה תזונתית בטוחה: מה ניתן לעשות כדי לייצר סביבה תזונתית בטוחה ובריאה יותר בבית ובעבודה בלי להפוך עולמות. וסיכום

אפשרות: לעוד 2 פגישות: 

פגישה 9: אכילה רגשית: ההשפעה של הרגשות על האוכל והשפעת האוכל על הרגשות. 

פגישה 10: פגישה חווייתית: ארוחה בסגנון מיינדפולנס (קשיבות), חוויית אכילה מונחית ומיוחדת במינה. 

אשמח להיות איתכם בקשר ולהביא הצעת מחיר לסדנה ייחודית זו שיכולה לתרום רבות לרווחת העובדים. 

בברכה, ציפי 

דילוג לתוכן